img img img img

İşbirliklerimiz

Academy of Executive Coaching

Avrupa’nın en büyük koçluk kurumlarından biri olan Academy of Executive Coaching’in Türkiye’deki temsilcisiyiz. Tepe yönetime hizmet verebilecek  stardartta profesyonel koçlar yetiştirmekteyiz. Eğitimimiz International Coaching Federation ve European Coaching and Mentoring Council, Associate of Coaching ve Middlesex Universite’si tarafından akredite edilmiştir.

www.aoec.com

Hemsley Fraser

Dünyanın en başarılı olarak şeçilen 20 eğitim şirketinden biri olan Hemsley Fraser’ın Türkye’deki eğitim faaliyetlerinin lokal çözüm ortağıyız.

http://www.hemsleyfraser.co.uk

Talentis

Fransa kökenli 20 farklı ülkede koçluk ve eğitim hizmeti veren Talentis’in global projelerinde Türkiye’deki çözüm ortağıyız.

http://www.talentis-coach.com

New Haven Consulting Group

ABD – New York kökenli firmanın  global eğitim projelerinde Türkiye’deki çözüm ortağıyız.

http://nhcg.com

Organizational Culture Assessment Instrument

OCAI, Michigan Universite’sinde Robert Quinn ve Kim Cameron tarafından 10,000 şirket üzerinde uygulanmış, Rekabet Eden Değerler Çerçevesi modelini baz alan,  mevcut ve tercih edilen organizasyon kültürünü ölçümleyen valide edilmiş bir ölçümleme aracıdır.

http://www.ocai-online.com/

Search Inside Yourself Leadership Institute

Google’ın içinden doğan dünyaca tanınan bir program ve ağdır. Amacı, binyılların kadim uygulamalarını, teknolojinin yardımıyla nörobilim ile destekleyerek, iş dünyasında duygu ve düşüncelerin yönetimine destek olmaktır. Nihayetinde, yaratmak istediği etki organizasyonların ve bireylerin kendi kapasitelerini tam olarak kullanmalarını sağlamaktır.

www.siyli.org

Kipling Consulting

İspanya’da yerleşik danışmanlık firması Kipling Consulting Türkiye çözüm ortağıyız. Çok uluslu şirketlere, geniş coğrafyada hizmet vermektedirler. Ana faaliyet alanı tepe yönetim ekiplerinin liderlik ve takım becerilerinde geliştirilmesidir.

http://www.kiplingconsulting.com